“Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou a jejich blízkým”

roska 30 let
šipka
 

Obrázky v šířce 800px.....

Nápověda
editace

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Běh s čelovkou

Běh s čelovkouDatum konání:
18.12.2021

Běh s čelovkou, založený spolkem Pomáhej SRDCEM, z. s., je možné považovat opravdu za symbolický - baterky účastníků osvětlí nejen předvánoční večerní města, ale také vnesou světlo a radost do života lidí nemocných roztroušenou sklerózou. V letošním roce se bude konat dne 4.12.2021 v Teplicích a 18.12.2021 v Ostrově nad Ohří.

Na 2. ročníku v Teplicích v tomto roce budeme pomáhat Andree a Bohumilovi, kteří znají RS na vlastní kůži už pěknou řádku let. Přesto mají stále obdivuhodně pozitivní pohled na život! V Ostrově, kde se letos bude konat už 7. ročník, se bude tentokrát pomáhat Michaele Valentové, zakladatelce Běhu, která sama touto nemocí onemocněla a nyní se může pohybvoat jen pomocí invalidního vozíku.

Při Běhu s čelovkou nejde o rychlost. Na 5 km (nebo také 600 m dlouhé trase v Teplicích), která povede předvánočně ozdobenými městy, jsou vítáni úplně všichni - sportovci profesionálové i ti rekreační, rodiny s dětmi každého věku, vozíčkáři, pejskaři, i všichni ostatní. Jde o to, aby si všichni příchozí prožili při atmosféře Adventu sílu krásného pocitu, který se dostaví u člověka, který pomohl druhému.

Těšíme se na vás!

A3_TEP_BC2021.jpg plakát Ostrov (2).jpg