“Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou a jejich blízkým”

roska 30 let
šipka
 

Obrázky v šířce 800px.....

Nápověda
editace

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poděkování dárcům za významnou podporu v roce 2021

Poděkování dárcům za významnou podporu v roce 2021Ráda bych tímto ještě jednou poděkovala všem našim dárcům za významnou podporu v roce 2021.
Velmi si Vaší podpory vážíme a doufáme, že budete mít i nadále důvod pomáhat s námi nemocným roztroušenou sklerózou. Pokud jste ještě neobdrželi Potvrzení o daru za rok 2021, prosím ozvěte se mi na e-mail darujte@roska.eu - je to pravděpodobně z důvodu, že na Vás nemám k dispozici kontaktní údaje pro vystavení Potvrzení. Letos slavíme 30 let existence Unie ROSKA - 30 let práce pro nemocné roztroušenou sklerózou - 30 let naplněných cvičením, konferencemi, Roskiádami, rekondicemi, plaváním, různými terapiemi a vzděláváním, výstavami našich děl, setkáváním se ...
Máme za sebou spoustu práce, ale ještě větší množství ji máme před sebou. Dnešní doba příliš nepodporuje společné aktivity a my proti této sociální izolovanosti chceme bojovat. Proto i letos uspořádáme např. již 5. ročník Roskiády v Nymburce, další velmi oblíbený celostátní rekondiční pobyt na Pastvinách, v květnu bude ROSKA tančit a v září se budeme Trousit na Petřín.
Vše je o pohybu - ten je pro nás nesmírně důležitý.
A nejen na tyto akce Vás již nyní dopředu srdečně zveme. O všech budeme průběžně informovat na našem webu i facebooku


S přáním krásného dne děkuje za Vaši přízeň Unii ROSKA Michaela


Michaela Hospodková
fundraiser Unie ROSKA
PS.: Váš dárek pro nás - prosím, podpořte VÝZVU na REKONDIČNÍ POBYT na Pastvinách,
děkujeme :-)

darek.PNG