“Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou a jejich blízkým”

šipka
 

Obrázky v šířce 800px v aktualitách

Aktuality VŽDY musí mít úvodní text

Pokud se nemá aktualita propisovat na FB vybrat štítek: nepropsat do rss

Úvodní text je souhrn celého textu pokud nechete dělat výtak použite chat GPT

Vždy si poslat testovací aktualitu na e-maily: landova@gmail.com, roska@roska.eu

Pokud se aktulita vkládá na více stránek, MUSÍ být rozesílání zakazané na ostatních jinak příjde aktualita dvakrát.

Nápověda
editace

Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24
Roska Praha vás zve
25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pozvánka na akci Trousíme se na Skalku

Pozvánka na akci Trousíme se na SkalkuDatum konání:
12.9.2021
Unie ROSKA vám zve 12.9.2021 na Skalku v Mníšku pod Brdy. Akce se koná v rámci celostátního projektu Trousíme se na ... (různé kopce v ČR). Akce je určena pro širokou veřejnost. Je připraven bohatý program pro děti i dospělé, kvíz o ceny, ukázka prací pacientů s RS a mnoho dalšího. Od 15 hodin bubenická show Bubny léčí aneb bubnujeme pro ROSKU. Následuje muzikoterapie pro všechny.
Před začátkem a po skonceni akce bude zajištěna bezplatna doprava z náměstí v Mníšku pod Brdy, kde stavi autobus z Prahy. Doprava neni vhodná pro vozíčkáře. O pobrobnostech budeme informovat na www.roska.eu.

 

Důležité upozornění: Autobus na Skalku bude odjíždět z autobusové zastávky Mníšek pod Brdy náměstí ve 13,15. Zpět ze Skalky pojede v 17,15 opět na náměstí. Jedná se o autobus dopravní společnosti Martin Uher s.r.o.


Je potřeba, aby vozíčkáři měli s sebou doprovod. Povrch je travnatý. V případě potřeby nás kontaktujte na roska@roska.eu.

Těšíme se na vás!

Plakat Trousime se na Skalku (1).jpg

Příjezd na skalku

Na náměstí v Mníšku pod Brdy příjezd po Pražské ulici z dálnice směrem od Prahy za zastávkou autobusů Mníšek pod Brdy, náměstí - zahnout doprava okolo hospody. Po levé ruce zůstane kostel, naproti zámek. Před Pekařstvím Jarolímek zahnout doprava, po pravé straně pošta, vlevo hospoda U Káji Maříka.

Když skončí dlažební kostky, zahnout vpravo. Jet na konec ulice. Vpravo tenisové kurty, hotel ESMARIN. Za hotelem zahnout doleva na vedlejší silnici, vpravo dlouhá řada přízemních garáží, šipka rovně „Areál Skalka“, vlevo vily. Další šipka Skalka rovně, po obou stranách silnice stromy. Před pozemkem se zeleným oplocením (po pravé straně) neuhýbat pod závoru, kam vede navigace, jet rovně.

Na další odbočce doleva přes mostek, vlevo parkoviště.

 

Dále rovně do zákazu vjezdu mohou jet pouze auta s povolením. Nahoru lesem, úzká silnice.

 

Na křižovatce ve tvaru Y už bude stát někdo, kdo bude auta s povolením vjezdu regulovat. Nikdo další vpuštěn nebude.

NUTNO předem nahlásit SPZ. Počet aut s povolením vjezdu je omezen.

Hygienická opatření na akci

Hygienická opatření na akci Trousíme se na Skalku dne 12.9.2021

 

Upozorňuje návštěvníky, že akce se mohou zúčastnit pouze jedinci, kteří nejeví známky onemocnění COVID-19, a to za předpokladu, že:

 

i) od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo

    • ii) od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní;
  • d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 nebo RT PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo
  • e) osoba na místě podstoupí preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, nebo
  • f) osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.