“Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou a jejich blízkým”

roska 30 let
šipka
 

Obrázky v šířce 800px.....

Nápověda
editace

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pozvánka na konferenci Neviditelní hrdinové českého zdravotnictví

Pozvánka na konferenci Neviditelní hrdinové českého zdravotnictvíDatum konání:
19.10.2021

Zasíláme pozvánku na konfereci NEVIDITELNÍ HRDINOVÉ ČESKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ. Mezi 10 Neviditelnými hrdiny je i předsedkyně výkonné rady Unie ROSKA - česká MS společnost, z. s. Ing. Jiřina Landová, tudíž i celá Unie.

 

V PACIENTSKÉM HUBU věříme, že pacientské organizace jsou důležitou součástí sektoru zdravotnictví. Velmi rádi bychom na jejich roli a práci poukázali konferencí NEVIDITELNÍ HRDINOVÉ ČESKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ. Konference bude vyvrcholením stejnojmenné informační kampaně. Přijměte prosím naše pozvání do Pacientského hubu dne 19. ŘÍJNA od 10 hodin.

Program celodenní konference bude mít dvě části:

  • První část programu je věnována workshopům a je určena POUZE PRO PACIENTSKÉ ORGANIZACE. Na balíček tří workshopů se můžete přihlásit zde. Kapacita workshopů je omezena na 25 míst, s přihlášením proto neváhejte. Registrací na tuto část programu se automaticky přihlašujete i na následující konferenční část.
  • * V druhé části programu ministr zdravotnictví Adam Vojtěch shrne dosavadní spolupráci, poděkuje vybraným hrdinům a zahájí vernisáž NEVIDITELNÍ HRDINOVÉ ČESKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ. Pokud se chcete zúčastnit pouze této odpolední části programu konference, klikněte prosím zde.

Pozvánka a program konference.jpg

Děkujeme a těšíme se na vás,

tým Pacientského hubu

ODDĚLENÍ PODPORY PRÁV PACIENTŮ

U Vršovického nádraží 30, 101 00 Praha 10 Vršovice